ProjeYalova

Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Atatürk’ün millete armağan ettiği Cumhuriyetin 95. yılını coşku, mutluluk ve umutla kutladıklarını ifade eden Becan, şunları kaydetti:

“Büyük kurtuluş mücadelesinin ardından, milletimizin hak ettiği yönetim biçiminin Cumhuriyet olduğunu bildiren, bu ülkenin yolunu çağdaş medeniyetler yolu olarak tüm dünyaya ilan eden, Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşlarına bir kez daha minnet ve şükran duygularımızı ifade etmek istiyorum.

Ülkemizin aydınlık geleceği için daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var, daha çok üretmek, kazanmak, paylaşmak, zenginleşmek ve gelişmek zorundayız. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün hedeflediği, ‘muasır medeniyet seviyesine’ ulaşmak için, özel sektör olarak ekonomiye katkılarımızı ve istihdam sağlamadaki sorumluluklarımızı yerine getirmede büyük çaba gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz.

Bu düşüncelerle, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası adına 95. Yıldönümünü kutladığımız Cumhuriyetimizin ebediyete kadar var olmasını temenni eder, Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk ve aziz şehitlerimizi şükranla anar, Cumhuriyet Bayramı’nın, büyük milletimize kutlu olmasını, ülkemize ve ulusumuza mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.