ProjeYalova

Yalova Belediyesi’nde yeni dönem

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, yeni hizmet ekibini belirledi. Yapılan değişikliklerle Başkan Yardımcılıklarına Halit Güleç, Cevdet Bekler, Kemal Baş, Hamit Kutlu ve Hatice Öncü Yürekkorkutan görevlendirildi. İmar ve Şehircilik Müdürü ise Ömür Bayar oldu.

Yapılan değişiklikler sonuncunda Başkan Salman 3 Müdürlük ve İç Denetim Koordinatörlüğünü kendine bağladı. Buna göre Özel Kalem Müdürlüğüne Özlem Salman Güralp, Veteriner İşleri Müdürlüğüne Erkut Ferhatoğlu, Teftiş Kurulu Müdürlüğüne Naim Ardıç ve İç Denetim Koordinatörlüğüne Mustafa Özkaynar getirildi. Öte yandan 5 Belediye Başkan Yardımcısı ise 20 Müdürlüğün kontrolünü sağlayacak.

Yapılan görev dağılımı neticesinde Mali Hizmetler Müdürlüğüne Şenay Reyhan Kaş, İşletme ve İştirakler Müdürlüğüne Erkam İlaslan, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne Zeynep Arslan, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne Gülden Atik, İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne Ömür Bayar, Bilgi İşlem Müdürlüğüne Levent Hatipoğlu, Fen İşleri Müdürlüğüne Murat Gedik, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne Gürkan Kaçar, Emlak İstimlak Müdürlüğüne Emre Tonaroğlu, İtfaiye Müdürlüğüne Murat Sevinç, Mezarlıklar Müdürlüğüne Mustafa Mürseloğlu, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne Kaan Dumantepe, Zabıta Müdürlüğüne Volkan Dadaloğlu, Yazı İşleri Müdürlüğüne Ahmet Köksal, Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü ile Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğüne Sinan Çolak, Temizlik İşleri Müdürlüğüne Sedat Çil, Destek Hizmetleri Müdürlüğüne Naci Yıldız, Hukuk İşleri Müdürlüğüne Salih Çur ve Hal Müdürlüğüne Muhammet Öztürk görevlendirildi.

Daha önce İmar Müdürü olan Kemal Baş’ın başkan yardımcılığına getirilmesiyle boşalan koltuğa ise Ömür Bayar getirildi. Ömür Bayar, 4 Şubat 1989’da Yalova’da dünyaya geldi. Saffet Çam, Atatürk ve Mehmet Akif Ersoy okullarında ilköğrenimini tamamladı. 2007 yılında Yalova Fen Lisesi’nden, 2011 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünü bölümünde mezun oldu.

2012 yılında Yalova Belediyesinde sözleşmeli personel olarak calışmaya başlamış olup 2015 yılında memuriyet hakkı kazanmıştır.

2017 yılında babasının rahmetli olması sebebiyle babasından kalan işlerin başarılı idaresi sebebiyle Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu Üyesi seçilmiştir.

2017 yılında Acarspor Kulübü basın sözcüsü olarak amatör spor kulüpleri camiasında yönetici olarak göreve başlamış hala Acarspor kulübünde basın sözcülüğü görevine devam etmektedir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Makina mühendisliği Konstruksiyon ana bilim dalında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

2015 yilinda Sevcan Bayar ile hayatını birleştirmiş olup Hira isminde bir kızı bulunmaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.