ProjeYalova

YTSO heyeti fuarda

 YTSO 16.Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nı ziyaret etti.

Türkiye’de küçük de olsa bir sermayesi bulunan ancak hangi alana yatırım yapacağına karar veremeyen girişimci adaylarının “fırsat kapısı” olarak gördüğü “Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı”nın bu yıl on altıncısı 11-14 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.

Fuarda, markalarını bayilik sistemi ile geliştirmek isteyen ulusal firmaların yanı sıra Türkiye pazarına yatırım yapmak üzere incelemek için gelen bayilik dernekleri ve bayilik vermek isteyen uluslararası firmalar bir araya geldi.

Gıda, emlak, takı-aksesuar, cafe, restoran, tekstil, kozmetik, kuru temizleme, araç temizlik, teknoloji marketler, bebek ürünleri, hizmet vb. sektörlerden markaların yer aldığı, 14.Bayim olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, Türkiye’nin uluslararası platformda tanıtılmasına katkı sağlarken, fuarda yeni marka ve zincirlerin lisans anlaşmaları yapmasına, yeni markaların Türkiye pazarına girmesine ve Türk zincirlerinin yurtdışına açılmasına ön ayak oldu.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın sağladığı imkânlarla gerçekleştirilen fuar ziyaretine YTSO Üyesi 25 firma temsilcisi katıldı. Ziyaretçiler, markalarla birebir görüşme imkânı yakalamalarının yanında, gelişmekte olan teknolojileri ve ticari trendleri takip etme imkânını da yakalamış oldular.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.